Dámské - Women´s

 
380
9501380950

Page 1 of 1 - 8 items total

p75 07 A l
Tričko s dlouhým rukávem - "MAKE" - sweatshirt long sleeve
Ať je léto nebo zima, s dlouhým tričkem je vždy príma. V kokpitu i mimo něj, s tímhle tričkem, bude ti vždycky hej! If it’s summer or winter, it’s always cool with long-sleeve sweatshirt. In cockpit and also outside of it, with this sweatshirt you will always feel great!
Detail
Tip New
fialova polo
Polokošile - "LOVE GLIDING" - Polo shirt
Elegantní, decentní, unisex polokošile, která se hodí, jak pod sako do práce, tak i na letiště, či procházku po městě. An elegant, decent, unisex polo shirt, that fits both under the jacket at work, at meetings, and at the airport.  
Detail
New
P1280131
Nimbus - tričko pro pilotky - Shirt for female pilot
Originální dámské tričko/top moderního střihu, s krátkým rukávem a velmi originálním plachtařským motivem. Original women’s sweatshirt/top of modern cut, with short sleeve and very original glider motive.
Detail
New Tip
Mikina pro plachtaře -"GAGGLE" - Sweatshirt for glider pilots
Mikina pro plachtaře -"GAGGLE" - Sweatshirt for glider pilots
Pořádná gliding mikina se na letišti neztratí, v žádném počasí. Zahřeje stejně dobře při větrném dni na startu, jako při večerním posezení s partou přátel u piva. A true gliding sweatshirt that is no stranger to an air field, in every weather. It keeps you warm on both a windy day when gliding and evening meeting with a bunch of friends.
Detail
Dámské triko "Blaník L-13"
Dámské triko "Blaník L-13"
Návrh tohoto trička vznikl snad ještě dříve, než samotný internetový obchod a na jeho realizaci jsme patříčně hrdí :) Velmi originální zpracování prakticky nesmrtelného potisku. Na motiv technického nákresu legendárního Blaníka L-13.  Tímto vzdáváme poctu létající legendě, československému kluzáku Blaník. Dámské tričko pro plachtařsky, fanynky letectví a nejen pro ně!   Design of this shirt was probably created even before the very internet shop and we are properly proud of its implementation :) Very original processing of practical immortal printing. In the motive of technical drawing of legendary Blaník L-13. By this way we put an honor to the flying legend, Czechoslovakian glider Blaník. Men’s shirt for glider, aviation fans and not only for them!  
Detail
P1280103
Dámské tričko, pro pilotky, z kolekce "Flyglider"
Elegantní, decentní tričko pro holky, slečny, dámy i babičky. #FLYGLIDER  Elegant, decent shirt for  girls, women or grandmothers 
Detail
Tip
Dámské plachtařské tričko - "Gliding passion" - Women's glider t-shirt
Dámské plachtařské tričko - "Gliding passion" - Women's glider t-shirt
Mé srdce bije v rytmu plachtařské vášně. Máš to stejně? My heart beats in the rhythm of gliding passion. Do you have it the same way?
Detail
Dámské plachtařské tričko - "Flying princess" - Women's glider t-shirt
Dámské plachtařské tričko - "Flying princess" - Women's glider t-shirt
Jsi plachtařka a jsi na to hrdá? Tak ukaž všem, že i princezny mohou pilotovat kluzák... Are you a pilot, one to be proud of it? Then show everyone that even a princess can fly a glider…
Detail

Page 1 of 1 - 8 items total

This website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.